Tata da radę!

Często mówi się, że opieka nad dzieckiem to przede wszystkim zadanie dla kobiety. Ale przecież Panowie również mają swoją niezastąpioną rolę w życiu dziecka i rodziny!

Dlatego właśnie stworzyłam ten autorski program, który pozwoli przyszłym tatusiom przygotować się do swojej roli w najlepszy możliwy sposób.

Dla kogo?

Zajęcia te są dedykowane wszystkim mężczyznom, którzy chcą się aktywnie przygotować do roli ojca i z pełnym zaangażowaniem wesprzeć swoją partnerkę w tym cudownym, choć czasami trudnym okresie. Opieka nad dzieckiem to zadanie, które można i należy dzielić równo między partnerów, a ten program daje przyszłym tatusiom możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności.

Szkoła rodzenia dla ojców

Zajęcia w tradycyjnej szkole rodzenia są dla wielu Panów po prostu zbyt długie. Postanowiłam to zmienić. Proponuje dwa spotkania późnym popołudniem na których przede wszystkim skupiam się na zadaniach dla Panów

Dwa spotkania

W części teoretycznej omawiam tematy takie jak męski udział w przygotowaniach do rodzicielstwa, formy wsparcia w trakcie porodu, rejestracja dziecka i wszelkie formalności z tym związane, kuchnie dla mamy karmiącej, oraz powrót do bliskości seksualnej po narodzinach dziecka. To niezwykle istotne zagadnienia, które warto poznać i zrozumieć. To spotkanie online. Podczas prezentacji tłumaczę podstawowe zagadnienia  i podpowiadam zadania tak by łatwiej było odnaleźć się w tej nowej roli

Mój program zawiera także część praktyczną. Podczas zajęć stacjonarnych każdy z Panów ćwiczy na lalce – prawidłowe podnoszenie, wyciszanie, masaż brzuszka, przewijanie, kąpiel. Na te zajęcia przygotowałam 6 stanowisk w pełni wyposażonych (każdy z uczestników ma lalkę, przewijak i niezbędne akcesoria)

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

To co najważniejsze to zdobycie nie tylko nowych umiejętności ale i nabranie pewności siebie. Jestem przekonana że każdy mężczyzna da radę gdy…tego chce. To o również świetna okazja do spotkania innych przyszłych ojców, wymiany doświadczeń i wsparcia się nawzajem. Uczestnictwo w tym programie to doskonała inwestycja w waszą relację z partnerką oraz pomoc w zrozumieniu waszego dziecka.

Dlatego zapraszam wszystkich przyszłych tatusiów do udziału w zajęciach „Tata da radę!” – razem odkryjemy tajniki ojcowskiego rodzicielstwa

Wybierz swoją położną

Jako położna rodzinna pomagająca swoim pacjentkom w Krakowie zachęcam wszystkie pacjentki do świadomego wyboru swojej położnej rodzinnej.

Scroll to Top